شنبه 10 اسفند ماه 1398  -  Saturday, February 29, 2020
pegaheco 1
اخبار برتر
0
شنبه 28 دى ماه 1398 ساعت 13:38

برنامه های جانبی اولین همایش بین المللی صنعت لبنیات ایران اعلام شد+ لیست زمان بندی

صنایع غذایی> اقتصاد غذا - برنامه های جانبی اولین همایش بین المللی صنعت لبنیات ایران که 7 بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادغذا «فود پرس»، در نخستین همایش بین المللی صنعت لبنیات ایران چهار سمینار تخصصی و یک نشست  با حضور چهره های سرشناس بخش های مختلف برگزار می شود.

بنا بر این گزارش سمینار تخصصی قوانین مالیاتی ویژه صنایع لبنی  از ساعت 8 الی 10 صبح با حضور اسماعیل اسماعیلی مدیر کل امور مالیاتی استانها، سمینار تخصصی تجارت با کشور عراق  از ساعت 13 الی 15 با حضور رضا مونسان رییس اسبق کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق، سمینار چشم انداز صنعت بسته بندی در محصولات لبنی از ساعت 10 الی 12 با حضور حمیدرضا طاهری آشتیانی عضو شورای سیاست گذاری و کمیته تدوین صنعت چاپ و بسته بندی وزارت بهداشت و سازمان ملی استاندارد و سمینار ارزیابی منابع انسانی در شرایط بحرانی کسب و کار ایران از ساعت 8 الی 12 با حضور ایثار خدادادی مشاور سیستم های مدیریت منابع انسانی در بیش از 150 سازمان داخلی و خارجی در روز برگزاری همایش و به صورت تخصصی برگزار می شود.

همچنین نشست باورهای مردمی درباره کیفیت محصولات لبنی از ساعت 13 الی 15 به منظور پاسخگویی به سوالات و ابهامات مربوط به تولید و مصرف لبنیات از دیگر برنامه های جانبی این همایش است.

گفتنی است اولین همایش صنعت لبنیات ایران 7 بهمن ماه (ساعت 15 الی 21) با حضور مسئولان دولتی و فعالان حوزه صنعت لبنیات در مرکز همایش های صدا و سیما برگزار می شود. برای اطلاعات بیشتر به وب سایت همایش به آدرسdairyevent.ir مراجعه کنید.لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
haraz1
پگاه
nazgol
شیرین عسل1
sobhan
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
ghoncheh
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
گروه صنایع  غذایی نان آوران
vioni
رستوران حاج محسن1
تک ماکارون
گروه صنعتی نان سحر
تیتر20
صنایع غذایی ب آ
صنایع غذایی سحر همدان
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
آیدین
گروه صنعتی پارس استا
آرد سازی پوسان
زر ماکارون
صنایع غذایی دلوسه
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
ارسال پیامک
آب معدنی واتا
صنایع غذایی مسرور