دو شنبه 29 دى ماه 1399  -  Monday, January 18, 2021
بانک کشاورزیpegahpemina
اخبار برگزیده
0
سه شنبه 28 بهمن ماه 1393 ساعت 15:10

دبیر انجمن تولیدکنندگان شیرینی و شکلات عنوان کرد:/

تغییر قیمت روزانه مواد اولیه عامل بی‌ثباتی در تولید

صنایع غذایی> دبیر انجمن تولیدکنندگان شیرینی و شکلات ضعف سرمایه در گردش و بی‌ثباتی قیمت مواد اولیه را از مشکلات صنعت عنوان و اظهار کرد: تغییر قیمت روزانه در کالاهای اساسی و مواد اولیه موجب ایجاد بی ثباتی در تولید می شود.

جمشید مغازه‌ای با بیان این‌که در حال حاضر صنعت شیرینی‌ و شکلات با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند، گفت: مهمترین مشکل، دریافت تسهیلات از بانک‌هاست، چرا که در حال حاضر صنایع کشور با مشکل شدید نقدینگی روبرو هستند.

وی ادامه داد: بی ثباتی قوانین و مقررات تولید، قیمت گذاری غیر منطقی و موانع تعرفه‌ای صادرات و واردات فشار سنگینی را به صنعت وارد کرده است. اگر می خواهیم اوضاع صنعت بهبود یابد و از رکود خارج شود باید به رفع این مشکلات بپردازیم.

مغازه‌ای با بیان این‌که وظیفه صنعت‌گران رونق کسب و کار و افزایش تولید است، گفت: مساله فرهنگ سازی و برطرف کردن مشکلات بر عهده دولت است و انتظار می رود که این مشکلات برطرف شود.

وی با بیان این‌که سرمایه در گردش می‌تواند تاثیر زیادی به افزایش تولید و خروج از رکود صنعت داشته باشد، اظهار کرد: تسهیل سرمایه در گردش و برطرف کردن مشکلات نقدینگی می‌تواند تاثیر زیادی در اصلاح زیرساخت‌ها و بهبود اوضاع صنعتی کشور داشته باشد.

به گفته دبیر انجمن تولیدکنندگان شیرینی و شکلات، دولت باید در راستای بهبود تولید صنعت و خروج از رکود گام‌های موثری بردارد و انتظار می رود که با جدی گرفتن این مهم، مسائل و مشکلات صنعت برطرف شود.

منبع:ایسنا
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
mihan
tabiat
sobhan
لاکیدووو
pegah2
شیرین عسل1
nazgol
زرفروکتوز1
goncheh1
haraz1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
صنایع غذایی ب آ
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی پارس استا
تیتر20
تک ماکارون
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی دلوسه
آیدین
آب معدنی واتا
زر ماکارون
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی مسرور
ارسال پیامک
vioni