چهار شنبه 24 مرداد ماه 1397  -  Wednesday, August 15, 2018
نمایشگاه لبنیاتمارکتی/ قفسه ها تو پر نگه دار/markketyنمایشگاه نوشیدنی ها
اخبار برگزیده
0
دو شنبه 20 آذر ماه 1396 ساعت 15:41

یونیلیور و شرکت گلستان ایران توافق‌نامه مشارکت در سرمایه‌گذاری مشترک را امضا کردند

یونیلیور و شرکت گلستان ایران توافق‌نامه مشارکت در سرمایه‌گذاری مشترک را امضا کردند که هدف آن تولید و فروش محصولات غذایی در کشور است.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، این شرکت جدید سرمایه‌گذاری مشترک، به توسعه، تولید،  بازاریابی و فروش نام‌های تجاری و خط تولید محصولات غذایی جدید، می‌پردازد. جزئیات بیشتر متعاقبا اعلام خواهد شد.

اوزگور کولوکفاکی مدیرعامل یونیلیور ایران، آسیای میانه و قفقاز در این باره گفت: از اینکه هم‌افزایی این مشارکت موجب ارتقای هر دو مجموعه خواهد شد، بسیار خوشحالم. ترکیب متخصصان یونیلیور جهانی در امر تحقیق و توسعه، زنجیره تامین و بازاریابی، با متخصصان گلستان در امر غذا، توانمندی در تولید و توزیع محلی، این همکاری را برای طرفین جذاب کرده که در نهایت به نفع کشور [ایران] است.

احمد نصیری‌پور مدیرعامل شرکت گلستان افزود: از ایجاد این همکاری با یک مجموعه خوشنام جهانی بسیار خوشحالیم.  شرکت یونیلیور به عنوان یک سازمان متعهد در ایران به خوبی شناخته شده است که اتحاد آن با شرکت گلستان با کارنامه موفق ٧٠ ساله خود قطعاً موجب پیشرفت و رشدی چند برابر و آینده روشن‌تری برای ما، مصرف کنندگان و در کل همه مردم ایران خواهد بود. من برای این مشارکت آرزوی موفقیت دارم.

درباره یونیلیور ایران

شرکت یونیلیور واردات محصولات خود را به ایران در سال ۱۳۸۰ آغاز کرد. در سال ۱۳۸۲ این شرکت، به‌عنوان یک نهاد حقوقی با اسم «یونیلیور ایران» به‌طور رسمی کسب و کار خود را در ایران تنها با ۵ کارمند آغاز کرد. در همان سال، یونیلیور ایران کارخانه خود را در قزوین احداث کرد. خط تولید کارخانه قزوین در سال ۱۳۸۴ با تولید صابون لوکس فعال شد و به دنبال تولید صابون لوکس، تولید شامپوهای سان سیلک و کلیر، خمیر دندان‌های سیگنال و کلوز آپ و چای لیپتون آغاز شدند. در حال حاضر تولیدات کارخانه یونیلیور ایران شامل صابون لوکس، چای و همینطور مواد شوینده و تمیز کننده (سیف، دامستوس) است. امروز یونیلیور ایران ۴۰۰ کارمند رسمی دارد.

یونیلیور ایران توسعه پایدار و نیز تعهد اجتماعی را از طریق برندهای خود، دنبال می‌کند. پرو‍ژه «بهداشت مدرسه» با برند دامستوس با هدف پرورش نسل‌های سلامت و بالا بردن سطح آگاهی بهداشت دانش‌آموزان از طریق آموزش مناسب بهداشت انجام پذیرفت را می‌توان مثالی دانست از توسعه پایدار و تعهد اجتماعی یونیلیور.

علاوه بر موارد ذکر شده باید به این موضوع نیز اشاره داشت که از سال ۱۳۹۳، کارخانه یونیلیور در قزوین، با هدف حمایت از محیط زیست ایران، از ارسال زایدات تولید به محل دفن جلوگیری کرده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر یونیلیور ایران می‌توانند به سایت این مجموعه مراجعه کنند.

درباره گلستان


مجموعه گلستان از ابتدای دهه ۳۰ مسیر خود را با هدف تولید و توزیع چای بنیان نهاد و در آذر ماه ۱۳۴۰ با نام تجاری "شرکت گلستان" به ثبت رسید. مسیری که با اعتقاد به اهمیت سلامتی، ایمان به تاثیر اندیشه و کردار نیک در کسب و کار و تلاش برای تولید سالم‌ترین و باکیفیت‌ترین محصولات غذایی طی کرده است.

این مجموعه امروزه با بیش از ۴۰۰  محصول و کارآفرینی برای بیش از ۲۵۰۰ نفر، همچنان می‌کوشد تا علاوه بر ارائه محصولات باکیفیت و درجه یک، نقش خود را در گسترش فرهنگ سلامت جامعه به خوبی ایفا کند. در همین راستا شرکت گلستان همواره رعایت بالاترین استانداردهای کیفی در تولید مواد غذایی را سرلوحه کار خود قرار داده و با استفاده از به‌روزترین دستگاه‌های تولیدی به ارائه کالای باکیفیت و سالم برای حمایت همیشگی از سلامت مصرف‌کنندگان می‌پردازد
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
haraz1
شیرین عسل1
روغن نازگل
زر فروکتوز
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
صنایع غذایی دلوسه
تک ماکارون
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
اقتصاد سبز
تیتر20
آیدین
فودیار
آرد سازی پوسان
ارسال پیامک
vioni
آب معدنی واتا
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی ب آ
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنایع  غذایی نان آوران
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی سحر همدان
جوان
زر ماکارون
گروه صنعتی نان سحر
گروه صنعتی پارس استا
www.addlikebutton.net