پنج شنبه 12 تير ماه 1399  -  Thursday, July 2, 2020
eco 1pegah
اخبار برگزیده
1
چهار شنبه 16 دى ماه 1394 ساعت 14:37

آغاز صادرات محصولات لبنی و شیلاتی به روسیه

مواد غذایی> رییس سازمان دامپزشکی از آغاز صادرات میگوی ایران به روسيه خبر داد و گفت: قرار است روس‌ها تا دو هفته آينده نظرشان را درباره صادرات فرآورده‌هاي لبني و تخم مرغ اعلام کنند.

مهدی خلج از موافقت ضمنی مقامات و کارشناسان روسيه براي صادرات ميگو ایران به این کشور خبرداد و اظهارداشت: ميگو را با گواهي بهداشتي مي‌توانيم به روسيه صادر کنيم و مشکلي در اين زمينه نداريم.

وي درباره ديگر فرآورده‌هاي لبني و طيور افزود: در صورتي که بخواهيم فرآورده‌هاي لبني يا تخم مرغ صادر کنيم، كنترل بيماري‌هاي آنها مهم است، ضمن اینکه توافق کرديم گواهي بهداشتي براي صادرات اين محصولات بدهيم و همه جزئيات آن نيز مورد تفاهم با کارشناسان و مقامات روسيه قرار گرفته است.

خلج تصريح کرد: در جمع بندي مقامات روسيه که در دو هفته قبل به ايران آمدند اين گواهي‌ها امضا شد و قرار است تا دو هفته آينده نظرشان را درباره صادرات فرآورده‌هاي لبني و تخم مرغ اعلام کنند اما ارزيابي ما اين است که موافقت آنها را بدست مي‌آوريم.

وی درباره صادرات گوشت طيور و فرآورده‌هاي ديگر گفت: قرار است تا ۱۵ فوريه در اين زمينه جمع بندي شود، در عين حال همکاران ما از فدراسيون روسيه بازديد کردند و قرار است گروه دوم هم از سازمان دامپزشکي در چند روز آينده راهي روسيه شود.

منبع:مهر
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
goncheh1
sobhan
زرفروکتوز1
شیرین عسل1
haraz1
pegah3
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
آرد سازی پوسان
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی سحر همدان
آیدین
صنایع غذایی مسرور
تک ماکارون
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
تیتر20
صنایع غذایی ب آ
ارسال پیامک
گروه صنعتی پارس استا
آب معدنی واتا
صنایع غذایی دلوسه
vioni
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنایع  غذایی نان آوران
زر ماکارون
گروه صنعتی نان سحر