پنج شنبه 26 مهر ماه 1397  -  Thursday, October 18, 2018
eco 1مارکتی/ قفسه ها تو پر نگه دار/markkety
رستوران گردی
1
چهار شنبه 13 ارديبهشت ماه 1396 ساعت 6:31

لذت غذای با کیفیت را در رستوران بارولا تجربه کنید

بارولا تنها یک رستوران نیست، شاید در ابتدا این جمله بیشتر یک شعار تبلیغاتی به نظر برسد اما زمانی که به بارولا قدم می‌گذارید متوجه می‌شوید که بارولا یک مجموعه کامل برای کسانی است که می‌خواهند زمان خود را در محیطی آرام بخش با حسی خوش بگذرانند. کافه رستوران بارولا به مدیریت آقای عزتی که اواسط بهمن ماه سال گذشته افتتاح شد با ارایه منویی کامل پاسخگوی تمامی‌سلایق است.

طراحی و امکانات

این کافه رستوران با ظرفیت حدود ۲۵۰ نفر فضای مناسبی برای برگزاری دور همی‌ها و جشن‌ها محسوب می‌شود. هر ساعتی که به این کافه رستوران مراجعه کنید می‌توانید غذای خود را سفارش دهید و از این جهت هیچ گونه محدودیت زمانی وجود ندارد و همیشه غذا حاضر است. گوشه سالن اصلی یک میز فوتبال دستی قرار دارد تا اگر دلتان برای یک فوتبال دستی جانانه تنگ شده با اطرافیانتان سرگرم بازی شوید. همچنین داشتن فضای باز امتیازی است که به محبوبیت این مجموعه افزوده است. در هوای دلچسب بهاری می‌توانید با خیال راحت یک نوشیدنی خوشمزه نوش جان کنید.منوی رستوران بارولا

یک سر آشپز اصلی عهده‌دار گرداندن منوی غذایی بارولا است و ۴ سرآشپز در بخش‌های گریل، پاستا، غذاهای ایرانی و پیتزا زیر نظر او مشغول به کار هستند. ضمن این که به زودی غذاهای ترکی، لبنانی، عربی، مکزیکی (مثل فاهیتا)، راویولی و غذاهای شرق آسیایی مانند سوشی هم به منو اضافه می‌شود تا زمینه پاسخگویی به تمام سلایق مشتریان فراهم شود. در مورد حجم و قیمت غذا هم باید گفت با این که بارولا رستوران گرانی نیست اما غذای با کیفیت را با حجمی‌بالا ارائه می‌کند. در این رستوران از گوشت کشتار روز برای تهیه غذا استفاده می‌شود و برنج درجه یک از شالیزار‌های شمال هم به خوش طعم‌تر شدن غذاهای ایرانی کمک می‌کند. از جمله این غذا‌ها می‌توان به جوجه فسنجان اشاره کرد.همچنین برای علاقه‌مندان به سالاد به طور مجزا یک کیوسک در نظر گرفته شده که نام آن را کیوسک زرد گذاشته اند. در یلو کیوسک  انواع سالاد سرو می‌شود.

آدرس: زعفرانيه ، مقدس اردبيلي ، بين الف و ب ، مجتمع تجاري ميلان ، طبقه دوم

تلفن تماس: 26309161
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
haraz1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
روغن نازگل
شیرین عسل1
زر فروکتوز
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
کشاورزی
جوان
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنعتی نان سحر
آب معدنی واتا
رستوران حاج محسن1
تیتر20
آیدین
فودیار
زر ماکارون
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنعتی پارس استا
تک ماکارون
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
ارسال پیامک
vioni
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
اقتصاد سبز
صنایع غذایی ب آ
آرد سازی پوسان
www.addlikebutton.net