چهار شنبه 1 بهمن ماه 1399  -  Wednesday, January 20, 2021
eco 1pegahpemina
رستوران گردی
1
چهار شنبه 13 ارديبهشت ماه 1396 ساعت 6:31

لذت غذای با کیفیت را در رستوران بارولا تجربه کنید

بارولا تنها یک رستوران نیست، شاید در ابتدا این جمله بیشتر یک شعار تبلیغاتی به نظر برسد اما زمانی که به بارولا قدم می‌گذارید متوجه می‌شوید که بارولا یک مجموعه کامل برای کسانی است که می‌خواهند زمان خود را در محیطی آرام بخش با حسی خوش بگذرانند. کافه رستوران بارولا به مدیریت آقای عزتی که اواسط بهمن ماه سال گذشته افتتاح شد با ارایه منویی کامل پاسخگوی تمامی‌سلایق است.

طراحی و امکانات

این کافه رستوران با ظرفیت حدود ۲۵۰ نفر فضای مناسبی برای برگزاری دور همی‌ها و جشن‌ها محسوب می‌شود. هر ساعتی که به این کافه رستوران مراجعه کنید می‌توانید غذای خود را سفارش دهید و از این جهت هیچ گونه محدودیت زمانی وجود ندارد و همیشه غذا حاضر است. گوشه سالن اصلی یک میز فوتبال دستی قرار دارد تا اگر دلتان برای یک فوتبال دستی جانانه تنگ شده با اطرافیانتان سرگرم بازی شوید. همچنین داشتن فضای باز امتیازی است که به محبوبیت این مجموعه افزوده است. در هوای دلچسب بهاری می‌توانید با خیال راحت یک نوشیدنی خوشمزه نوش جان کنید.منوی رستوران بارولا

یک سر آشپز اصلی عهده‌دار گرداندن منوی غذایی بارولا است و ۴ سرآشپز در بخش‌های گریل، پاستا، غذاهای ایرانی و پیتزا زیر نظر او مشغول به کار هستند. ضمن این که به زودی غذاهای ترکی، لبنانی، عربی، مکزیکی (مثل فاهیتا)، راویولی و غذاهای شرق آسیایی مانند سوشی هم به منو اضافه می‌شود تا زمینه پاسخگویی به تمام سلایق مشتریان فراهم شود. در مورد حجم و قیمت غذا هم باید گفت با این که بارولا رستوران گرانی نیست اما غذای با کیفیت را با حجمی‌بالا ارائه می‌کند. در این رستوران از گوشت کشتار روز برای تهیه غذا استفاده می‌شود و برنج درجه یک از شالیزار‌های شمال هم به خوش طعم‌تر شدن غذاهای ایرانی کمک می‌کند. از جمله این غذا‌ها می‌توان به جوجه فسنجان اشاره کرد.همچنین برای علاقه‌مندان به سالاد به طور مجزا یک کیوسک در نظر گرفته شده که نام آن را کیوسک زرد گذاشته اند. در یلو کیوسک  انواع سالاد سرو می‌شود.

آدرس: زعفرانيه ، مقدس اردبيلي ، بين الف و ب ، مجتمع تجاري ميلان ، طبقه دوم

تلفن تماس: 26309161
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
goncheh1
shirinvatan
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
haraz1
sobhan
زرفروکتوز1
nazgol
tabiat
لاکیدووو
pegah2
شیرین عسل1
mihan
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنعتی نان سحر
ارسال پیامک
صنایع غذایی دلوسه
صنایع غذایی سحر همدان
آرد سازی پوسان
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی مسرور
تک ماکارون
رستوران حاج محسن1
آب معدنی واتا
زر ماکارون
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
گروه صنایع  غذایی نان آوران
تیتر20
آیدین
vioni
صنایع غذایی ب آ