پنج شنبه 30 آبان ماه 1398  -  Thursday, November 21, 2019
pegaheco 1
اخبار برگزیده
1
سه شنبه 15 دى ماه 1394 ساعت 9:52

شیرین عسل برند محبوب صنعت شیرینی و شکلات شد

صنایع غذایی> اقتصاد غذا - در سومین سال برگزاری جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان، گروه صنایع غذایی شیرین عسل از سوی مصرف کنندگان در دو گروه  شکلات،  کیک  و کلوچه به عنوان برند محبوب معرفی گردید.  

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فودپرس»، یکبار دیگر گروه صنایع غذایی شیرین عسل در این جشنواره که در تاریخ 7 دی ماه سال جاری در مرکز بین المللی همایش های صدا و سیما برگزار شد، از سوی مصرف کنندگان به عنوان برند محبوب انتخاب گردید.

در اين همایش جمعي از  مسولان  مجلس شورای اسلامی، نهاد های دولتی و مديران شرکت هاي صاحب برند های شناخته شده ملی حضور داشتند، برترين برندهاي صنايع مختلف غذايي از جمله صنايع شيريني و شکلات معرفي شدند. بر اساس نظر سنجي گسترده صورت گرفته از مصرف کنندگان ایرانی، گروه صنايع غذايي شيرين عسل با بالاترین رای به عنوان برند برتر صنايع شکلات و کیک و کلوچه  انتخاب شد و دو تندیس زرین به رسم ياد بود از سوی رئیس فراکسیون حقوق مصرف کننده مجلس شورای اسلامی و مدیر کل مشارکت های مردمی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان و ریاست انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان دریافت کرد. 

همایش برند محبوب همه ساله از سوی انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و با نظارت فراکسیون  حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود و هدف از برگزاری آن شناسایی و معرفی برند برتر محبوب ملی است که با آرای مستقیم  مصرف کنندگان محصولات ایرانی انتخاب می شوند.لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
nazgol
زرفروکتوز1
ghoncheh
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
شیرین عسل1
haraz1
پگاه
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
vioni
صنایع غذایی ب آ
زر ماکارون
آب معدنی واتا
صنایع غذایی مسرور
تک ماکارون
صنایع غذایی سحر همدان
ارسال پیامک
گروه صنعتی نان سحر
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنعتی پارس استا
تیتر20
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
گروه صنایع  غذایی نان آوران
رستوران حاج محسن1
آرد سازی پوسان
آیدین