سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
eco 1pegah
اخبار برگزیده
1
سه شنبه 15 دى ماه 1394 ساعت 9:52

شیرین عسل برند محبوب صنعت شیرینی و شکلات شد

صنایع غذایی> اقتصاد غذا - در سومین سال برگزاری جشنواره برند محبوب مصرف کنندگان، گروه صنایع غذایی شیرین عسل از سوی مصرف کنندگان در دو گروه  شکلات،  کیک  و کلوچه به عنوان برند محبوب معرفی گردید.  

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فودپرس»، یکبار دیگر گروه صنایع غذایی شیرین عسل در این جشنواره که در تاریخ 7 دی ماه سال جاری در مرکز بین المللی همایش های صدا و سیما برگزار شد، از سوی مصرف کنندگان به عنوان برند محبوب انتخاب گردید.

در اين همایش جمعي از  مسولان  مجلس شورای اسلامی، نهاد های دولتی و مديران شرکت هاي صاحب برند های شناخته شده ملی حضور داشتند، برترين برندهاي صنايع مختلف غذايي از جمله صنايع شيريني و شکلات معرفي شدند. بر اساس نظر سنجي گسترده صورت گرفته از مصرف کنندگان ایرانی، گروه صنايع غذايي شيرين عسل با بالاترین رای به عنوان برند برتر صنايع شکلات و کیک و کلوچه  انتخاب شد و دو تندیس زرین به رسم ياد بود از سوی رئیس فراکسیون حقوق مصرف کننده مجلس شورای اسلامی و مدیر کل مشارکت های مردمی سازمان حمایت از حقوق مصرف کنندگان و تولید کنندگان و ریاست انجمن ملی حمایت از حقوق مصرف کنندگان دریافت کرد. 

همایش برند محبوب همه ساله از سوی انجمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و با نظارت فراکسیون  حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان مجلس شورای اسلامی برگزار می‌شود و هدف از برگزاری آن شناسایی و معرفی برند برتر محبوب ملی است که با آرای مستقیم  مصرف کنندگان محصولات ایرانی انتخاب می شوند.لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
haraz1
شیرین عسل1
زرفروکتوز1
پگاه
ghoncheh
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
گروه صنعتی نان سحر
تیتر20
صنایع غذایی سحر همدان
زر ماکارون
vioni
آرد سازی پوسان
صنایع غذایی ب آ
صنایع غذایی دلوسه
ارسال پیامک
آیدین
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
رستوران حاج محسن1
صنایع غذایی مسرور
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
آب معدنی واتا
تک ماکارون
گروه صنعتی پارس استا
گروه صنایع  غذایی نان آوران