سه شنبه 1 مرداد ماه 1398  -  Tuesday, July 23, 2019
eco 1pegah
اخبار برتر
1
دو شنبه 3 آبان ماه 1395 ساعت 16:41

درخشش مدال افتخار صادرات بر سینه یونس ژائله کارآفرین برتر صنعت غذا

صنایع غذایی > اقتصاد غذا - در روز ملی صادرات، بالاترین نشان صادراتی کشور با دستان دکتر روحانی بر سینه یونس ژائله کار آفرین برتر و صادر کننده ممتاز صنعت  غذایی  کشور جای گرفت و از ایشان تجلیل گردید.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا«فودپرس»، گروه صنایع غذایی شیرین عسل، در روز ملی صادرات که با حضور رئیس جمهوری محترم وزرای محترم صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و نایب رییس محترم مجلس شورای اسلامی و جمع کثیری از مسئولان دولتی، مجلس شورای اسلامی و بیش از 2000 نفر از فعالان حوزه صادرات و تولیدکنندگان و صاحبنظران حوزه اقتصادی برگزار شد. 
 یونس ژائله بیانگذار و رئیس هیات مدیره گروه صنایع غذایی شیرین عسل به عنوان صادر کننده ممتاز صنایع غذایی بخش شیرینی و شکلات با اهدای نشان و مدال افتخار از سوی رییس جمهوری محترم تجلیل شد.

گروه صنایع غذایی شیرین عسل  برای چندمین سال است که در بخش شیرینی و شکلات صادرکننده نمونه و ممتاز انتخاب و معرفی می شود. 

گروه صنایع غذایی شیرین عسل  که در سال های  قبل نیز موفق به کسب عنوان صادر کننده نمونه ملی و صادرکننده ممتاز کشور شده، امسال نیز با صادرات به بیش از 60 کشور جهان و عملکرد خوب در صادرات محصولات غذایی توانسته در جایگاه صادرکننده ممتاز ملی در صنعت شیرینی و شکلات کشور قرار گیرد.

این گروه از سال 1371 در شهر فعالیت خود را آغازنمود و هم اکنون به عنوان پیشرو در صنعت شیرینی و شکلات و مواد غذایی و یکی از بهترین تولید کنندگان انواع شیرینی وشکلات و پیشگام در صادرات هم راستا با برخورداری در تکنولوژی و استانداردهای روز دنیا به شمار می رود.

گروه صنایع شیرین عسل با شعار از مزرعه تا قفسه کوشیده است از نظر کیفیت و قیمت سبد کالایی متنوع و رقابتی را بر سر سفره های مردم کشور عزیزمان فراهم آورد و در راستای حصول اهداف عالیه خود مبنی بر تولید وعرضه محصولاتی با کیفیت برتر و به منظور جلب رضایت مشتریان و کسب سهم بیشتری از بازار داخل و خارج از کشور و بهره گیری از نیروی انسانی ماهر و تجهیزات پیشرفته، موفق گردیده است با پیاده سازی سیستم مدیریت بر اساس استاندارد سیستم مدیریت کیفیت یکپارچه، گامی اساسی و پویا را در این حوزه از صنعت کشور بردارد.

در بازارهای صادراتی نیز محصولات شیرین عسل نماینده شایسته ای برای معرفی محصولات با کیفیت ساخت ایران محسوب می گردد.


لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
پگاه
ghoncheh
زرفروکتوز1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
haraz1
شیرین عسل1
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
ارسال پیامک
تیتر20
صنایع غذایی مسرور
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی دلوسه
آب معدنی واتا
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
زر ماکارون
صنایع غذایی ب آ
گروه صنعتی نان سحر
آرد سازی پوسان
تک ماکارون
گروه صنعتی پارس استا
vioni
آیدین
صنایع غذایی سحر همدان
رستوران حاج محسن1