شنبه 14 تير ماه 1399  -  Saturday, July 4, 2020
pegaheco 1
اخبار برگزیده
0
شنبه 9 بهمن ماه 1395 ساعت 10:30

تصویب قیمت کالاهای اساسی جهت توزیع در سبد کالایی شب عید

مواد غذایی> کارگروه تنظیم بازار کشور در جلسه 27دیماه گذشته،  قیمت های مصرف کننده  کالاهای اساسی شامل: برنج، شکر و کره، جهت توزیع در سبد کالای شب عید و عرضه از طریق شبکه های منتخب، را تصویب و به دستگاه های ذیربط ابلاغ کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران: کارگروه تنظیم بازار کشور، قیمت مصرف کننده جهت سبد کالایی وزرات رفاه که از طریق فروشگاه های زنجیره ای و تعاونی های مصرف کارمندی و کارگری توزیع خواهد شد را برای هر کیلوگرم برنج هندی مرغوب ۳۸۰۰ تومان، برنج اروگوئه ۲۶۰۰ تومان و سایر برنج‌های وارداتی ۲۰۰۰ تومان تصویب و  ابلاغ کرد.

براساس این گزارش، کارگروه تنظیم بازار همچنین نرخ‌های مصوب مصرف‌کننده در کالای شکر جهت توزیع در سبدکالایی شب عید و عرضه در شبکه های توزیع منتخب  را نیز به شرح ذیل تصویب و ابلاغ کرده است:

-   قیمت مصرف کننده هر کیلوگرم شکر بسته‌بندی جهت عرضه در شبکه های توزیع و فروشگاه های زنجیره ای و کارمندی و کارگری  ۳۲۰۰ تومان.

-  قیمت فروش بسته بندی ۹۰۰ گرمی شکر در شبکه های توزیع و فروشگاه های زنجیره ای و کارمندی و کارگری ۲۹۵۰ تومان.

این گزارش می افزاید: براساس تصمیم ستاد تنظیم بازار در خصوص کالای کره، هر بسته کره ۱۰۰ گرمی به قیمت ۲۹۰۰ تومان و بسته‌های ۵۰ گرمی نیز با قیمت ۱۵۰۰ تومان در سبد کالا توزیع خواهدشد.

بر اساس این مصوبه؛ تامین مقدار 5000 تن کره از محل واردات و همچنین بسته بندی شکرسفید و کره برعهده ی شرکت بازرگانی دولتی ایران نهاده شده واین شرکت مکلف است این کالاها را بسته بندی نموده ودر شبکه های توزیع منتخب، که اسامی آنها در زمان مقتضی اعلام خواهد شد، با قیمت مصوب عرضه نماید.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
pegah3
goncheh1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
زرفروکتوز1
sobhan
شیرین عسل1
haraz1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
صنایع غذایی سحر همدان
تک ماکارون
صنایع غذایی مسرور
گروه صنعتی نان سحر
ارسال پیامک
آیدین
vioni
رستوران حاج محسن1
آرد سازی پوسان
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی ب آ
آب معدنی واتا
تیتر20
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
زر ماکارون
گروه صنعتی پارس استا