جمعه 9 اسفند ماه 1398  -  Friday, February 28, 2020
pegaheco 1
اخبار
0
سه شنبه 12 ارديبهشت ماه 1391 ساعت 11:40

چهره‌های برتر اقتصاد ایران خردادماه معرفی می‌شوند

سردبیر مجله همشهری اقتصاد گفت: این نشریه با داوری بیش از 150 نفر از نخبگان علمی و مدیریتی کشور، اسامی چهره‌های برتر اقتصاد ایران در سال 90 را نهایی و در خردادماه امسال اعلام می‌کند.

 مهر نوشت: سیدجواد سیدپور درباره نحوه انتخاب چهره‌های برتر اقتصاد ایران توسط مجله همشهری اقتصاد گفت: اصلی ترین دغدغه گردانندگان این مجله ایجاد زمینه ای در فضای عمومی کشور است تا شاهد تحقق مطالبات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد باشیم. از این نظر امید بخشی و دیدن اقدامات مثبت مدیران ، صاحب نظران و فعالان اقتصادی کشور بخشی از وظیفه و هدف ما در انتخاب چهره برتر اقتصاد ایران بوده است. وی افزود: در همین راستا اسامی منتخبان به همراه شرحی از فعالیت‌های کاری و علمی آنان در شماره خردادماه همشهری اقتصاد اعلام خواهد شد. سیدپور در خصوص گزینش نهایی چهره های برتر اقتصاد ایران اظهارداشت: لیست نامزدها که خود حاصل صدها ساعت کار کارشناسی اساتید اقتصاد است، با داوری بیش از 150 نفر از نخبگان اقتصادی و مدیران کشور نهایی و معرفی می‌شوند، ضمن اینکه در این گزینش، آن چه مد نظر بوده، انجام خدمات موثر در فضای اقتصاد کشور در سال 90 بوده است. اساتید برجسته دانشکده‌های اقتصاد دانشگاه‌های شریف، شهید بهشتی، تهران، الزهراء،علامه طباطبائی، برخی از نمایندگان شاخص کمیسیون‌های مرتبط با حوزه اقتصاد مجلس، اعضای اتاقهای بازرگانی ایران و تهران، برخی روزنامه نگاران موثر اقتصادی و برخی از مدیران دولتی در وزارتخانه های اقتصادی از جمله افرادی هستند که به گفته سیدپور، داوری و گزینش نهایی چهره های برتر اقتصادی را بر عهده دارند. سردبیر مجله همشهری اقتصاد، انجام کاری مهم و تاثیرگذار در حوزه اقتصاد، تحلیل و بررسی منصفانه فضای اقتصاد کشور و فضای حاکمیتی، ارتباط موثر با بدنه اجتماعی و ... را از ملاکهایی دانست که داوران بر اساس آن، افراد را انتخاب می‌کنند. به گفته سیدپور، در سال حمایت از تولید ملی و سالهای آتی نیز این موضوع با جدیت بیشتری دنبال خواهد شد. وی افزود: بنا بر این است تا با تشکیل یک دبیرخانه دائمی، شرایطی فراهم شود تا افراد صاحب صلاحیت نسبت به ارسال لیست خدمات خود، زمینه حضور خود را در بین نامزدهای چهره برگزیده اقتصاد در سالهای آینده، فراهم آورند. اسامی نامزدهای چهره برگزیده اقتصاد ایران به همراه شرح مختصری از فعالیت‌هایشان در شماره فروردین ماه همشهری اقتصاد به چاپ رسیده بود.

 

لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
nazgol
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
ghoncheh
haraz1
پگاه
شیرین عسل1
sobhan
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
گروه صنعتی پارس استا
زر ماکارون
تیتر20
آیدین
آب معدنی واتا
صنایع غذایی سحر همدان
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی ب آ
صنایع غذایی دلوسه
تک ماکارون
vioni
صنایع غذایی مسرور
گروه صنایع  غذایی نان آوران
آرد سازی پوسان
گروه صنعتی نان سحر
ارسال پیامک
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
رستوران حاج محسن1