سه شنبه 9 آذر ماه 1400  -  Tuesday, November 30, 2021
peminaمهگلچاپ و بسته بندی2
اخبار برتر
1
دو شنبه 25 اسفند ماه 1399 ساعت 11:15

توزیع روغن حلب در فروشگاه‌های اینترنتی+ تصویر

رئیس سازمان صمت تهران با بیان اینکه مردم به‌دلیل حس بدبینی‌ای که نسبت به آینده داشتند میزان مصرف خود را افزایش داده‌اند گفت: آمارها نشان می‌دهد میزان توزیع روغن نباتی بیشتر از مواقع معمول بوده است و میزان توزیع کماکان افزایش دارد.

یدالله صادقی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: با وجود مشکلات تأمین در بهمن ماه سال جاری در مقایسه با ماه قبل 40 هزار تن افزایش عرضه روغن داشته‌ایم و این رقم به حدود 180 هزار تن در ماه رسیده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران ادامه داد: در بهمن ماه در استان تهران 32 هزار تن روغن نباتی توزیع شده است که 17 هزار تن آن توسط فروشگاه‌های زنجیره‌ای و دیگر خرده‌فروشی‌ها بوده و حدود 14 هزار تن نیز برای مصارف صنف و صنعت توزیع شده است.
وی تصریح کرد: با وجود مشکلات تأمین روغن در بهمن ماه افزایش عرضه داشتیم و در اسفند ماه نیز این روند ادامه می‌یابد.

توزیع روغن حلب در فروشگاه‌های اینترنتی
صادقی با بیان اینکه مردم به‌دلیل حس بد‌بینی‌ای که نسبت به آینده داشتند، میزان مصرف خود را افزایش داده‌اند گفت: آمارها نشان می‌دهد میزان توزیع روغن نباتی بیشتر از مواقع معمول بوده است اما با وجود این، میزان توزیع کماکان افزایش دارد.
وی ابراز کرد: توزیع روغن حلب نیز توسط شرکت‌های اینترنتی و تحویل درب منزل نیز در جریان است و توسعه می‌یابد که این امر می‌تواند اطمینان بیشتری ایجاد و میزان مصرف را کنترل کند تا محصول به‌طور مستقیم به دست خانوار برسد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا «فودپرس»شرکت طبیعت سبز پارس کهن با برند «طبیعت» از هفته گذشته اقدام به توزیع گسترده روغن حلب 5 کیلوگرمی با قیمت مصوب 70 هزار تومان کرده است تا محصول مستقیم به دست مصرف کننده واقعی برسد.


لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
چه زمانی برای حذف ارز 4200 تومانی مناسب است؟
haraz
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
taknan2
روغن غنچه
mihan2
نازگل
لاکیدووو
پگاه-خامه
زرفروکتوز1
فشذهشف2
شیرین عسل1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
gulfood
packagingart
صنایع غذایی دلوسه
ارسال پیامک
صنایع غذایی سحر همدان
آب معدنی واتا
صنایع غذایی ب آ
حلبچی
ardineh
آرد سازی پوسان
رستوران حاج محسن1
گروه صنعتی پارس استا
kandoj
zar
گروه صنایع  غذایی نان آوران
آیدین
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
گروه صنعتی نان سحر
tejarat talaie
صنایع غذایی مسرور
تیتر20
ariantaem
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران