سه شنبه 4 ارديبهشت ماه 1397  -  Tuesday, April 24, 2018
مارکتی/ قفسه ها تو پر نگه دار/markketyeco 1
رستوران گردی
1
یک شنبه 1 آذر ماه 1394 ساعت 15:9

طعم تنوع در فودکورت چارسو

میان شلوغی خیابان‏های حافظ و جمهوری، درست جایی که بوی تهران قدیم می‏دهد، در دل مرکز خرید چارسو، جاییست برای چشیدن طعم تنوع آن هم در فضایی مدرن. جایی که هم فال است و هم تماشا و به تازگی طعم تنوع غذا!

بازار چارسو دارای فضایی است که هم امکان خرید یا آشنایی با انواع گوشی‏های جدید و دنیای تکنولوژی را فراهم می‏کند و هم با 5 سالن سینما و اکران فیلم ها ،  غذای روح و سرگرمی را مهیا میکند و به تازگی نیز با راه اندازی فودکورت چارسو تازگی و تنوع طعم را به ارمغان آورده.
فودکورت چارسو، مانند سایر المان های مرکز خرید چارسو از اصول کیفیت ، منحصر به فرد و مدرن بودن پیروی می کند. در این مجموعه رستوران، می توانید درکنار لذت بردن از غذاهای متنوع، از تماشای شهر از آن سوی دیوارهای شیشه ای نمای منحصر به فرد چارسو نیز لذت ببرید.


طبقه ای که فودکورت در آن واقع شده مثل بقیه ی مرکز خرید طراحی مدرن و دلبازی دارد و در آن از شلوغی و تراکم دیگر محیط های مشابه خبری نیست ، هوای خنک و رنگ های چشم نواز باعث شده محیطی مطبوع در برای صرف یک وعده غذا در چارسو به وجود بیاید.
فودکورت چارسو دایره ی کامل غذاهاست؛ غذاهای دریایی، مکزیکی، ایتالیایی، انواع برگرها و مرغ سوخاری و حتی غذاهای ایرانی را می توانید با برندهای لاوانسی، ژیلمو، چیترچیکن، سام برگر، سوفیا و زیره تجربه کنید.
لاوانسی که شعارش حفظ کیفیت ماهی از دریا تا آشپزخانه است یک رستوران زنجیره ای است که غذاهای سالم و خوش طعمی را به علاقه مندان غذاهای دریایی ارائه می کند.
ژیلمو هم یک رستوران مکزیکی است که در آن بیشتر از هر چیزی با تاکو و موهیتو و فاهیتا و ... سر و کار دارید. اما خب اگر اهل غذاهای مکزیکی نیستید می توانید غذاهای ایتالیایی موجود در منو مثل پیتزاها و پاستاها را امتحان کنید.
علاوه بر این ها، «مودکافه» در کنار فودکورت چارسو، جایی است برای مود خوب، قهوه ی خوب و  تجربه ی یک روزِ خوب!
برای انتخاب فودکورت چارسو، نگران شلوغی و جای پارک در مرکز شهر هم نباشید،  این فودکورت گنجایش 800 صندلی را دارد و نیازی به انتظار برای خالی شدن میزها ندارید و با 1000 واحد پارکینگ، حتی آخر هفته ها و تعطیلات هم نگرانی جای پارک نخواهید داشت.هرچند زمان زیادی از راه اندازی فودکورت چارسو، نمی‏گذرد اما تجربه ی گروه زنو به عنوان مجری آن در راه اندازی فودکورت‏های باشگاه انقلاب و برج میلاد خیالتان را از کیفیت و نحوه ی سرویس دهی رستوران های چارسو راحت می کند.
آدرس:تقاطع خیابان جمهوری و حافظ، پاساژ چارسو، طبقه 5
تلفن: 66729637 -66729636
 

منبع:فیدیلیو
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
روغن نازگل
zarforoktoz
haraz1
shirinasal3
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
تیتر20
زر ماکارون
BA
آرد سازی پوسان
آب معدنی واتا
رستوران حاج محسن1
اقتصاد سبز
صنایع غذایی دلوسه
گروه صنعتی پارس استا
فودیار
گروه صنعتی نان سحر
تک ماکارون
صنایع غذایی مسرور
vioni
ارسال پیامک
آیدین
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
صنایع غذایی سحر همدان
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
جوان
www.addlikebutton.net