جمعه 11 مهر ماه 1399  -  Friday, October 2, 2020
pegaheco 1
اخبار برگزیده
1
سه شنبه 18 خرداد ماه 1395 ساعت 10:37

در راستای تعامل علم و صنعت رقم خورد؛/

پالایشگاه غلات زر با انستیتو تحقیقات تغذیه ای ایران تفاهم نامه امضا کرد

صنایع غذایی> اقتصاد غذا - عضو هیأت مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر از تفاهم نامه چندجانبه میان پالایشگاه غلات زر، مرکز دانش بنیان زر، انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان پالایشگاهی فرآوری غلات کشور، دانشگاه جامع علمی کاربردی زر، انجمن صنفی کارفرمایی تولیدکنندگان، صادرکنندگان و خدمات فنی مهندسی مشتقات قندی فرآوری شده از غلات استان البرز و انستیتو تحقیقات تغذیه ای ایران خبر داد.


به گزارش پایگاه خبری اقتصاد غذا«فودپرس»، محسن امینی ضمن اعلام این خبر گفت: انجام همکاری های آموزشی،‌ پژوهشی،‌ کارآزمایی بالینی و همکاری در تدوین استانداردهای ملی و بین المللی از جمله موضوعات مورد توافق طرفین این تفاهم نامه بود.

وی همچنین فرهنگسازی در حوزه حذف قندهای مضر و ترویج استفاده از قندهای طبیعی را از دیگر موارد مطرح در این تفاهم نامه چند جانبه برشمرد و گفت: حضور دو انجمن فعال در حوزه فروکتوز در این تفاهم شرایطی را فراهم آورده است تا با استناد به یافته های علمی و مطالعاتی گامهای مثبتی در راستای سلامت جامعه برداشته شود.

نماینده البرز در اتاق ایران در بخش دیگر صحبتهای خود به اهداف تفاهم نامه اشاره و تشریح کرد: پروژه های تحقیقاتی مشترک، برگزاری دوره های آموزشی، همایش‌ها و کنفرانس‌های ملی و بین المللی و انتشارات مشترک از جمله اهداف دیگر این تفاهم نامه است که طرفین به جدیت آنها را دنبال خواهند کرد.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
نظرسنجی
عملکرد کانون انجمنهای صنایع غذایی را در دفاع از صنعت غذا چگونه ارزیابی می کنید؟
goncheh1
nazgol
pegah4
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
شیرین عسل1
زرفروکتوز1
haraz1
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
vioni
آب معدنی واتا
رستوران حاج محسن1
ارسال پیامک
آرد سازی پوسان
گروه صنعتی پارس استا
گروه صنعتی نان سحر
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
زر ماکارون
تیتر20
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
صنایع غذایی ب آ
صنایع غذایی دلوسه
تک ماکارون
صنایع غذایی مسرور
صنایع غذایی سحر همدان
آیدین