یک شنبه 30 دى ماه 1397  -  Sunday, January 20, 2019
eco 1مارکتی/ قفسه ها تو پر نگه دار/markkety
اخبار برگزیده
1
یک شنبه 13 ارديبهشت ماه 1394 ساعت 10:20

اویلا موفق به دریافت تقدیرنامه ایمنی و سلامت شد/ پیشتازی اویلا در نصب برچسب گذاری تغذیه ای

صنایع غذایی> فود پرس- محصول روغن نباتی اویلا از تولیدات شرکت کشت و صنعت گلبرگ بهاران در یازدهمین دوره اعطای نشان ایمنی و سلامت موفق به دریافت تقدیرنامه شد.

به گزراش فود پرس، این تقدیرنامه که از سوی دکتر حسن هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی؛ دکتر  رسول دیناروند معاون وزیر و رئیس سازمان غذا و دارو و دکتر هدایت حسینی مدیر کل نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی به مهندس کوروش منتصر مدیرعامل شرکت گلبرگ بهاران اعطا شد، به دلیل پیشگامی در درج لیبل چراغ راهنمای تغذیه که در ایجاد آگاهی هر چه بیشتر در زمینه سلامت و تغذیه تاثیر اساسی دارد، به محصولات غذایی اویلا تعلق گرفت.

گفتنی است لیبل چراغ راهنمای تغذیه، نمک، قند، چربی و اسیدهای چرب ترانس محصول غذایی رامشخص می‌کند. در این لیبل رنگ قرمز، به معنای زیاد، رنگ زرد به معنای متوسط و رنگ سبز به معنای اندک است.

درج این چراغ راهنما اولین بار در لیبل روغن ذرت اویلا صورت گرفت که با قدردانی گرم دست‌اندرکاران این پروژه بزرگ سلامت در عرصه ملی مواجه شد.

گفتنی است مراسم یازدهمین دوره اعطای نشان ایمنی و سلامت ـ بزرگداشت هفته سلامت ـ با شعار «ایمنی مواد غذایی از مزرعه تا سفره» پنجم اردیبهشت ماه 1394 با حضور وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی، رئیس سازمان غذا و دارو، مدیر کل نظارت بر مواد غذایی و آشامیدنی، مسئولان دامپزشکی کشور، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی و تولیدکنندگان، دست‌اندرکاران و علاقمندان حوزه غذا و سلامت در دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی برگزارشد.
لطفا ایمیل واقعی خود را وارد نمائید زیرا بلافاصله پس از انتشار نظرتان موضوع به وسیله ایمیل به اطلاع شما رسانده خواهد شد.
شیرین عسل1
روغن اویلا/ صنعت غذایی کوروش
haraz1
زر فروکتوز
ghoncheh
روغن نازگل
نظرسنجی
عملکرد وزارت جهاد کشاورزی در تنظیم بازار مواد غذایی را چکونه ارزیابی می کنید؟
اشتراک فودپرس
جهت دریافت آخرین اخبار
اطلاعات خود را وارد فرمایید
لغو عضویت
packagingart
کشاورزی
گروه صنایع  غذایی نان آوران
انجمن آبها معدنی  و آشامیدنی ایران
vioni
فودیار
صنایع غذایی سحر همدان
انجمن صنفی صنایع روغنکشی ایران
تک ماکارون
اقتصاد سبز
آرد سازی پوسان
گروه صنعتی نان سحر
صنایع غذایی دلوسه
صنایع غذایی ب آ
رستوران حاج محسن1
تیتر20
جوان
آیدین
گروه صنعتی پارس استا
صنایع غذایی مسرور
ارسال پیامک
زر ماکارون
آب معدنی واتا
www.addlikebutton.net